| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Dim Light Bulb White E27 | G120 Dim | 2700K Lumen |
| Bränd | NORDLUX |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E27 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 8.6 W |
| Valgusvoog | 1055 lm |
| Pakkimistase 1 | 6923933816927 |
| Pakkimistase 2 | 5400848001996 |
| Kere värvus | Valge |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Keskmine nominaalne eluiga | 15000 h |