| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | E27 Colorenta T30x170 230V 25W 1Khrs Opal |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
E27 pirnid
E27 hõõglambid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000014 |
| Mudel | Opaal, opaalklaas |
| Lambipesa | E27 |
| Kogupikkus | 170 mm |
| Läbimõõt | 30 mm |
| Lambi pinge | 230 V |
| Lambi võimsus | 25 W |
| Pakkimistase 1 | 8718739062191 |