| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | E27 | A60 | 2700 Kelvin | 470 Lumen |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 718182 |
| Lambipesa | E27 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Nimipinge | 230 V |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 5.7 W |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Beam angle | 240 ° |
| Pakkimistase 1 | 5701581390782 |
| Pakkimistase 2 | 5701581390690 |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Keskmine nominaalne eluiga | 15000 h |