| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | E233-120/60HZ Hour Counter |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
DIN-Rail Measuring Devices
Tundide loendur |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9029 1000 00 |
| ETIM | EC001641 |
| Paigaldusviis | DIN liist |
| Mudel | Analoog |
| Pinge liik | AC |
| Primaarpinge | 230 V |
| Talitluse näit | Yes |
| Ennistusfunktsioon | Puudub |
| Loenduspiirkond | 100000 h |
| Sisendpinge sagedus | 50 Hz |
| Pakkimistase 1 | 4016779366007, 4016779366007, 4016779366007 |
| Laius | 17.5 mm |
| Kõrgus | 85 mm |
| Sisseehitussügavus | 64 mm |
| Ajami liik | Võrguga sünkroniseeritud |
| Laius mooduli arvudes | 1 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Numbrite arv | 7 |
| Viga päeva kohta | 144 s |
| Kaitseaste (NEMA) | Muul viisil |