| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Light Bulb Clear E14 | 3-pack | G45 | 4000 Kelvin | 500 Lumen |
| Bränd | NORDLUX |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 714264 |
| Lambipesa | E14 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 4 W |
| Valgusvoog | 500 lm |
| Beam angle | 360 ° |
| Pakkimistase 1 | 6923933820016 |
| Pakkimistase 2 | 5400848002405 |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Keskmine nominaalne eluiga | 15000 h |