| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | E14 28W B35 230V CL |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E14 |
| Läbimõõt | 35 mm |
| Lambi kuju | Küünlakujuline |
| Nimipinge | 230 V |
| Lambi võimsus | 28 W |
| Pakkimistase 1 | 8727900252668 |