| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | E-27 60W A55 230V FR PHILIPS |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC000078 |
| Mudel | Matt, jäine |
| Lambipesa | E27 |
| Lambi pinge | 230 V |
| Lambi võimsus | 60 W |
| Pakkimistase 1 | 8711500354716 |