| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DUNO LED N15W-NW-O LED troffer, DUNO LED N15W-NW-O, 15W, 1280lm, 4000K, IP20, white (31091) |
| Bränd | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 60 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 15 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1280 lm |
| Valgusti tõhusus | 85 lm/W |
| Pakkimistase 1 | 8595665310912 |
| Kaitseklass | II |
| Välisläbimõõt | 250 mm |
| Ühenduse liik | Kruviklemmid |
| Pinge liik | AC |
| Kere materjal | Plast |
| Lambiga | Yes |
| Sobib seinale paigaldamiseks | Yes |
| Sobib pindpaigalduseks | Yes |
| Valguse värvus | Valge |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | 5-25 °C |
| Reguleerimisfunktsioon puudub | Yes |
| Sobib lakke paigaldamiseks | Yes |