| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DULUX F 18W/41-827 2G10 |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Kompaktluminofoorlambid ilma integreeritud liiteseadiseta
2G10 pirnid 2G10 kompaktluminofoorlambid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000087 |
| Lambipesa | 2G10 (4-pin) |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 18 W |
| Pakkimistase 1 | 4050300333564 |
| Valguse värvus | 827 |