DS204 AC-C16/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS204 AC-C16/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS204 AC-C16/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS204 AC-C16/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
RCBO DS204 AC-B10 30mA
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 8012542873808
MPN: 2CSR254001R1164
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DS204 AC-C16/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
ETIM EC002281
Tunnusvool 16 A
Kaitstud pooluste arv 4
Lülitussuutlikkus 6 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8012542873808
Muud tehnilised andmed
Laius 105 mm
Kõrgus 93 mm
Sügavus 69 mm
Vabasti tunnusjoon C
Tunnus-rikkevool 30 mA