DS204 AC-C13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS204 AC-C13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS204 AC-C13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS204 AC-C13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
DS204 AC-C13/0,03
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 8012542873709
MPN: 2CSR254001R1134
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DS204 AC-C13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
Bränd ABB
Kategooriad Eelmonteeritud jaotusplokid
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 3030 00
ETIM EC002281
Tunnusvool 13 A
Kaitstud pooluste arv 4
Lülitussuutlikkus 6 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8012542873709
Muud tehnilised andmed
Laius 105 mm
Kõrgus 93 mm
Sügavus 69 mm
Vabasti tunnusjoon C
Tunnus-rikkevool 30 mA