DS204 AC-B20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS204 AC-B20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS204 AC-B20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS204 AC-B20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
RCBO DS204 AC-C20 30mA
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 8012542867906
MPN: 2CSR254001R1205
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DS204 AC-B20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
ETIM EC002281
Tunnusvool 20 A
Kaitstud pooluste arv 4
Lülitussuutlikkus 6 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8012542867906
Muud tehnilised andmed
Laius 105 mm
Kõrgus 93 mm
Sügavus 69 mm
Vabasti tunnusjoon B
Tunnus-rikkevool 30 mA