DS203 M AC-C50/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS203 M AC-C50/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS203 M AC-C50/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS203 M AC-C50/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
RCBO DS203M AC-B40 30mA
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 8012542853305
MPN: 2CSR273001R1504
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DS203 M AC-C50/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
ETIM EC002281
Tunnusvool 50 A
Kaitstud pooluste arv 3
Lülitussuutlikkus 10 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8012542853305
Muud tehnilised andmed
Laius 122 mm
Kõrgus 93 mm
Sügavus 69 mm
Vabasti tunnusjoon C
Tunnus-rikkevool 30 mA