DS203 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS203 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS203 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 3
DS203 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 4
DS203 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 5
DS203 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 6
DS203 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS203 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
DS203 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 3
DS203 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 4
DS203 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 5
DS203 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 6
RCBO DS203 AC-B20 30mA
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 8012542872009
MPN: 2CSR253001R1254
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DS203 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
Bränd ABB
Kategooriad Eelmonteeritud jaotusplokid
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 3030 00
ETIM EC002281
Tunnusvool 25 A
Kaitstud pooluste arv 3
Lülitussuutlikkus 6 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8012542872009
Muud tehnilised andmed
Laius 87 mm
Kõrgus 93 mm
Sügavus 69 mm
Vabasti tunnusjoon C
Tunnus-rikkevool 30 mA