DS203 AC-C20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS203 AC-C20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS203 AC-C20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 3
DS203 AC-C20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 4
DS203 AC-C20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS203 AC-C20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
DS203 AC-C20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 3
DS203 AC-C20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 4
RCBO DS203 AC-B16 30mA
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 8012542871903
MPN: 2CSR253001R1204
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DS203 AC-C20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
ETIM EC002281
Tunnusvool 20 A
Kaitstud pooluste arv 3
Lülitussuutlikkus 6 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8012542871903
Muud tehnilised andmed
Laius 87 mm
Kõrgus 93 mm
Sügavus 69 mm
Vabasti tunnusjoon C
Tunnus-rikkevool 30 mA