DS203 AC-B63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS203 AC-B63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS203 AC-B63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS203 AC-B63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
RCBO DS203 AC-C63 30mA
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 8012542866404
MPN: 2CSR253001R1635
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DS203 AC-B63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
ETIM EC002281
Tunnusvool 63 A
Kaitstud pooluste arv 3
Lülitussuutlikkus 6 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8012542866404
Muud tehnilised andmed
Laius 87 mm
Kõrgus 93 mm
Sügavus 69 mm
Vabasti tunnusjoon B
Tunnus-rikkevool 30 mA