DS202 M AC-C63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS202 M AC-C63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS202 M AC-C63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS202 M AC-C63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
RCBO DS202M AC-B50 30mA
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 8012542852407
MPN: 2CSR272001R1634
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DS202 M AC-C63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
ETIM EC002281
Tunnusvool 63 A
Kaitstud pooluste arv 2
Lülitussuutlikkus 6 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8012542852407
Muud tehnilised andmed
Laius 70 mm
Kõrgus 93 mm
Sügavus 69 mm
Vabasti tunnusjoon C
Tunnus-rikkevool 30 mA