DS202 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS202 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS202 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 3
DS202 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 4
DS202 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS202 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
DS202 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 3
DS202 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 4
RCBO DS202 AC-B20 30mA
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 8012542870005
MPN: 2CSR252001R1254
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DS202 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
ETIM EC002281
Tunnusvool 25 A
Kaitstud pooluste arv 2
Lülitussuutlikkus 6 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8012542870005
Muud tehnilised andmed
Laius 70 mm
Kõrgus 93 mm
Sügavus 69 mm
Vabasti tunnusjoon C
Tunnus-rikkevool 30 mA