DS202 AC-B40/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS202 AC-B40/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS202 AC-B40/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 3
DS202 AC-B40/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 4
DS202 AC-B40/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS202 AC-B40/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
DS202 AC-B40/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 3
DS202 AC-B40/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 4
RCBO DS202 AC-C40 30mA
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 8012542864202
MPN: 2CSR252001R1405
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DS202 AC-B40/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
Bränd ABB
Kategooriad Eelmonteeritud jaotusplokid
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 3030 00
ETIM EC002281
Tunnusvool 40 A
Kaitstud pooluste arv 2
Lülitussuutlikkus 6 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8012542864202
Muud tehnilised andmed
Laius 70 mm
Kõrgus 93 mm
Sügavus 69 mm
Vabasti tunnusjoon B
Tunnus-rikkevool 30 mA