DS202 AC-B13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS202 AC-B13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS202 AC-B13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS202 AC-B13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
Residual Current Breakers with Overload Protection - DS202 AC-B13/0,03
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 8012542863700
MPN: 2CSR252001R1135
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DS202 AC-B13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
ETIM EC002281
Tunnusvool 13 A
Kaitstud pooluste arv 2
Lülitussuutlikkus 6 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8012542863700
Muud tehnilised andmed
Laius 70 mm
Kõrgus 93 mm
Sügavus 69 mm
Vabasti tunnusjoon B
Tunnus-rikkevool 30 mA