| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Driver 50W / 350-1050mA / 110-240 / 74V |
| Bränd | LEDS-C4 |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002710 |
| Laius | 124 mm |
| Kõrgus | 22 mm |
| Pikkus | 79 mm |
| Sekundaarpinge | 220-240 V |
| Väljundvõimsus | 50 W |
| Pakkimistase 1 | 8435381419042 |
| Pakkimistase 2 | 8435381419042 |