| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Profile HSO/500 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | VN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC000082 |
| Mudel | U-profiil |
| Pikkus | 48 mm |
| Koormatavus | 0 kN |
| Profiili laius | 560 mm |
| Profiili kõrgus | 26 mm |
| Sobib tervikahelale | No |
| Pakkimistase 1 | 7321677380640 |
| RAL-number | 0 |
| Pinnatöötlus | Pidevtsingitud |
| Mass/kaal | 0 kg |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Roostevaba teras, dekapeeritud | No |