| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DPRO TWIST 45W/865 220-240V E27 6X1OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000819 |
| Lambipesa | E27 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Lambi võimsus | 45 W |
| Pakkimistase 1 | 4008321815040 |