| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Downlight Bento Standard 3 LEDS Trim Emergency 6.1W LED neutral-white 4000K CRI 90 34.3º ON-OFF Black IP23 514lm |
| Bränd | LEDS-C4 |
| ETIM | EC001744 |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Valgusvoo nurk | Keskmine valgusvoo nurk 20-40° |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 6.1 W |
| Efektiivne valgusvoog | 514 lm |
| Pakkimistase 1 | 8445386093444 |