| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DL200 Downlight Round 15W 1120lm 4000K 120° G2 |
| Bränd | INESA |
| Kategooriad |
Valgustid
INESA SALE |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1990 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Kõrgus/sügavus | 21 mm |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 15 W |
| Pakkimistase 1 | 5999097603650 |
| Välisläbimõõt | 200 mm |
| Valgusvoog | 1120 lm |