| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MQ603 11W 120° Downlight 3000K |
| Bränd | INESA |
| Kategooriad |
Valgustid
INESA SALE |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Kõrgus/sügavus | 53 mm |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 11 W |
| Pakkimistase 1 | 5999097602189 |
| Välisläbimõõt | 184 mm |
| Laius | 150 mm |
| Built-in diameter | 150-160 mm |