| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Dorado 1-Kit Dim | Downlight | Chrome |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1140 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Energiaklass | |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 1043477 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Süsteemi võimsus | 5.5 W |
| Pakkimistase 1 | 5701581471689 |
| Pakkimistase 2 | 5701581471597 |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Kere materjal | Plast |
| Valgusvoog | 345 lm |