| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Door Medusa 220x550 |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000747 |
| Laius | 220 mm |
| Kõrgus | 550 mm |
| Sügavus | 50 mm |
| Materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP3X |
| Pakkimistase 1 | 8711426212435 |
| Värvus | Colourless |
| Mudel | Muul viisil |
| EMC-variant | No |
| Pinna liik | Muul viisil |
| Klaasitud uks | Yes |
| Ukse blokeering ahela lahutamisega | No |