| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DM. ADF 910ohms + 3.9Kohms |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001765 |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Pakkimistase 1 | 3660191300111 |
| Värvus | Punane |
| Laius | 75 mm |
| Kõrgus | 126 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| Pooluste arv | 4 |
| Materjal | Metall |
| Sõnumi liik | Tuletõrje alarm (punane) |
| Raadiosüsteem | No |
| Klaaskettaga | No |
| Paberkattega | No |