DLI 2.5/LD-GN/PNP +- DB image 1
Initiator/actuator terminal, Screw connection, 2.5 mm², 30 V, 24 A, Nu
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 50
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 4032248212606
MPN: 1783970000
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DLI 2.5/LD-GN/PNP +- DB
Bränd Weidmüller
Kategooriad DIN-liisti klemmiplokid
Päritoluriik* CZ
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 9010 00
ETIM EC000900
Paigaldusviis DIN-latt (paigaldusliist) 35 mm
Tasandite arv 3
Kinnitusasendite arv tasandil 1
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4032248212606
Muud tehnilised andmed
Värvus Beež
Laius 6.1 mm
Kõrgus 66 mm
Sügavus 48.5 mm
Tunnuspinge 30 V
Lambi värvus Roheline
Talitlustemperatuur -50-120 °C
Isolatsioonimaterjali tulekindlusklass UL94 järgi V0
Vajalik on otsaplaat Yes
Elektrilise ühenduse liik 1 Kruviühendus
Elektrilise ühenduse liik 2 Muul viisil
Kaitsekontaktiga PE No
Toitepinge funktsiooniga No
Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega 0.5-4 mm²
Ühendatava juhi ristlõige, peenekiuline koos kaabli otsamuhviga 0.5-2.5 mm²
Ühendatava juhi ristlõige, peenekiuline ilma kaabli otsamuhvita 0.5-4 mm²
Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline 1.5-4 mm²
Isolatsioonimaterjal Termoplastist
Tunnusvool In 24 A