| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DK VENTILATION SHEET BT 600X600 |
| Bränd | Rittal |
| Päritoluriik* | ES |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8414 5915 00 |
| ETIM | EC000320 |
| Kaitseaste (IP) | Muul viisil |
| Mahuline puhumine, vabapuhumine | 320 m³/h |
| Talitluspinge, AC 50 Hz | 207-253 V |
| Talitluspinge, AC 60 Hz | 207-253 V |
| Pakkimistase 1 | 4028177168923 |
| Paigaldusviis | Muul viisil |
| Värvus | Hall |
| Laius | 600 mm |
| Sügavus | 600 mm |
| RAL-number | 7035 |
| Pinge liik | AC |
| Sobib paigaldamiseks 19 tollisele karkassile | No |
| Number of fans | 2 |
| EMC-variant | No |
| Koos filtriga | No |
| Tunnusvõimsus | 30 W |
| Lae ventilaator | Yes |
| Sisselibistatav ventilaator | No |
| Õhuringlusega | No |
| Seina sisseehitatud | No |