| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DK Gleitschiene 150kg T600-900 |
| Bränd | Rittal |
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC002620 |
| Mudel | Liuglatt |
| Pakkimistase 1 | 4028177679030 |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 35 mm |
| Sügavus | 740 mm |
| Maksimaalne koormus | 150 kg |
| Materjal | Metall |