| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DK Accommodation system for LSA installation kit, 2 U |
| Bränd | Rittal |
| Kategooriad |
Mounting Сomponents
|
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8302 4900 00 |
| Mudel | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 4028177166233 |
| Pakkimistase 2 | 4028177166233 |
| Pakkimistase 3 | 4028177166233 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 482.6 mm |
| Kõrgus | 88 mm |
| Sügavus | 985 mm |
| RAL-number | 7035 |
| Materjal | Metall |