| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box surface mounting stainless BV M-EAV2 32/1-4/V1/A IP44 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Seinale paigaldatav |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pakkimistase 1 | 9003399345463 |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Laius | 400 mm |
| Kõrgus | 530 mm |
| Sügavus | 220 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 4 |
| Kaitse | Liigvoolukaitselüliti |
| Kere materjal | Roostevaba teras |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Rikkevoolukaitselüliti, IFN 30 mA (standard) |
| CEE pistikupesa 16 A | 1x16A5p400V |
| Toite ühendusvõimalus | 1 kaabel (haruliin) |
| Minikaitselülitite arv | 5 |
| Võrguühenduse tüüp | Muul viisil |