| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box stainless steel BV M-EUV2 63/110-0-2/V1/A |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Kaitseaste (IP) | IP43 |
| Pakkimistase 1 | 9003399276224 |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Laius | 420 mm |
| Kõrgus | 580 mm |
| Sügavus | 212 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 2 |
| Kaitse | Liigvoolukaitselüliti |
| Kere materjal | Roostevaba teras |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Rikkevoolukaitselüliti, IFN 30 mA (standard) |
| CEE pistikupesa 16 A | 1x16A5p400V |
| CEE pistikupesa 32 A | 1x32A5p400V |
| Toite ühendusvõimalus | 1 kaabel (haruliin) |
| Minikaitselülitite arv | 4 |
| Võrguühenduse tüüp | Muul viisil |