| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box rubber wall mounted TRAUNSEE IV 32/5 2xSSD M32/M25o VC5p/3pIP54 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Seinale paigaldatav |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Pakkimistase 1 | 9003399219047 |
| Värvus | Must |
| Laius | 260 mm |
| Kõrgus | 165 mm |
| Sügavus | 90 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 2 |
| Kaitse | Puudub |
| Kere materjal | Kummi |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Puudub |
| CEE pistikupesa 32 A | 1x32A5p400V |
| Toite ühendusvõimalus | 1 kaabel (haruliin) |
| Võrguühenduse tüüp | Muul viisil |