| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box rubber wall mounted Traunsee BV 16/5 SSD M25oBVu VC Ea v |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Seinale paigaldatav |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Pakkimistase 1 | 9003399507533 |
| Värvus | Must |
| Laius | 165 mm |
| Kõrgus | 260 mm |
| Sügavus | 90 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 1 |
| Kaitse | Liigvoolukaitselüliti |
| Kere materjal | Kummi |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Rikkevoolukaitselüliti, IFN 30 mA (standard) |
| CEE pistikupesa 16 A | 1x16A5p400V |
| Toite ühendusvõimalus | 1 kaabel (haruliin) |
| Minikaitselülitite arv | 2 |