| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box rubber wall mounted GREIN IV 4x16/5 2xSSD 2M25oM20o 3xVC IP54 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Seinale paigaldatav |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Pakkimistase 1 | 9003399768361 |
| Värvus | Must |
| Laius | 210 mm |
| Kõrgus | 350 mm |
| Sügavus | 97 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 2 |
| Kaitse | Puudub |
| Kere materjal | Kummi |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Puudub |
| CEE pistikupesa 16 A | 4x16A5p400V |
| Toite ühendusvõimalus | 2 kaablit (ringliin) |