| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box rubber mobile ZIRL MV 4x63/5 2m5G35St125/5 Schlitt.Tyt IP54 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Kaasaskantav |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Pakkimistase 1 | 9003399612602 |
| Värvus | Must |
| Laius | 400 mm |
| Kõrgus | 527 mm |
| Sügavus | 270 mm |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Kaitse | Neozed / D0 süsteem |
| Kere materjal | Kummi |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Puudub |
| CEE pistikupesa 63 A | 4x63A5p400V |
| Toite ühendusvõimalus | Toitekaabel koos pistikuga |
| Võrguühenduse tüüp | CEE 125 A |