| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box rubber mobile TRAUNSEE MV 2x16/2 0.5kVA 230/24 3m2x1.5 IP54 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Kaasaskantav |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pakkimistase 1 | 9003399088278 |
| Värvus | Must |
| Laius | 260 mm |
| Kõrgus | 165 mm |
| Sügavus | 90 mm |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Kaitse | Muul viisil |
| Kere materjal | Kummi |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Puudub |
| CEE pistikupesa 16 A | 2x16A2p24V |
| Toite ühendusvõimalus | Toitekaabel koos pistikuga |
| Võrguühenduse tüüp | Muul viisil |