| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box rubber mobile Steyregg MV 2x16/5 2xSSD 2m5G4St32 MI Ea |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Kaasaskantav |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Pakkimistase 1 | 9003399262418 |
| Värvus | Must |
| Laius | 430 mm |
| Kõrgus | 79 mm |
| Sügavus | 129 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 2 |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Kaitse | Liigvoolukaitselüliti |
| Kere materjal | Kummi |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Puudub |
| CEE pistikupesa 16 A | 2x16A5p400V |
| Toite ühendusvõimalus | Toitekaabel koos pistikuga |
| Minikaitselülitite arv | 3 |
| Võrguühenduse tüüp | CEE 32 A |