| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box rubber mobile Spitz MV 8xSSD 2m5G2.5St16 H07 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Kaasaskantav |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Pakkimistase 1 | 9003399968792 |
| Värvus | Must |
| Laius | 320 mm |
| Kõrgus | 320 mm |
| Sügavus | 320 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 8 |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Kaitse | Puudub |
| Kere materjal | Kummi |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Puudub |
| Toite ühendusvõimalus | Toitekaabel koos pistikuga |
| Võrguühenduse tüüp | CEE 16 A |