| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box rubber mobile RIED BV 32/5 2x16/5 3xSSD WGS32/5 Ea IP44 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Kaasaskantav |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Pakkimistase 1 | 9003399768965 |
| Värvus | Must |
| Laius | 235 mm |
| Kõrgus | 280 mm |
| Sügavus | 285 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 3 |
| Kaitse | Liigvoolukaitselüliti |
| Kere materjal | Kummi |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Rikkevoolukaitselüliti, IFN 30 mA (standard) |
| CEE pistikupesa 16 A | 2x16A5p400V |
| CEE pistikupesa 32 A | 1x32A5p400V |
| Toite ühendusvõimalus | Paigaldise pistik |
| Minikaitselülitite arv | 4 |
| Võrguühenduse tüüp | CEE 32 A |