| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box plastic wall mounted Murau BV 16/5 3xSSD M25oBVu VC Ea |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Seinale paigaldatav |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Pakkimistase 1 | 9003399265679 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 204 mm |
| Kõrgus | 255 mm |
| Sügavus | 114 mm |
| Kere materjal | Plast |