| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box plastic wall mounted Lofer7 BV 4xSSD M25oBVu HKL Pc |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Seinale paigaldatav |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Pakkimistase 1 | 9003399019548 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 204 mm |
| Kõrgus | 255 mm |
| Sügavus | 140 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 4 |
| Kaitse | Liigvoolukaitselüliti |
| Kere materjal | Plast |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Rikkevoolukaitselüliti, IFN 30 mA (standard) |
| Toite ühendusvõimalus | 1 kaabel (haruliin) |
| Minikaitselülitite arv | 4 |