| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box plastic wall mounted Lofer4 IV 6xSSD M20o VC 5p |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Seinale paigaldatav |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Pakkimistase 1 | 9003399825453 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 204 mm |
| Kõrgus | 255 mm |
| Sügavus | 112 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 6 |
| Kaitse | Puudub |
| Kere materjal | Plast |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Puudub |
| Toite ühendusvõimalus | 1 kaabel (haruliin) |