| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box plastic wall mounted LOFER4 IV 4x16/5 M25ÖoBVu VC IP54 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Seinale paigaldatav |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Pakkimistase 1 | 9003399890611 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 204 mm |
| Kõrgus | 255 mm |
| Sügavus | 112 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 4 |
| Kere materjal | Plast |
| Toite ühendusvõimalus | 2 kaablit (ringliin) |