| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box plastic wall mounted LECH IV 16/5 2xSSD M25Öo VC Ea IP54 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Seinale paigaldatav |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Pakkimistase 1 | 9003399056819 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 130 mm |
| Kõrgus | 230 mm |
| Sügavus | 152 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 2 |
| Kaitse | Liigvoolukaitselüliti |
| Kere materjal | Plast |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Puudub |
| CEE pistikupesa 16 A | 1x16A5p400V |
| Toite ühendusvõimalus | 2 kaablit (ringliin) |
| Minikaitselülitite arv | 3 |