| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box plastic wall mounted Lech BV 3xSSD M25o VC Ea |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Seinale paigaldatav |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Pakkimistase 1 | 9003399969393 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 130 mm |
| Kõrgus | 230 mm |
| Sügavus | 152 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 3 |
| Kaitse | Liigvoolukaitselüliti |
| Kere materjal | Plast |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Rikkevoolukaitselüliti, IFN 30 mA (standard) |
| Toite ühendusvõimalus | 1 kaabel (haruliin) |
| Minikaitselülitite arv | 3 |