| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box plastic wall mounted ANIF4 BV 4x16/3ab M25u VC3p Ea IP54 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Seinale paigaldatav |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Pakkimistase 1 | 9003399323065 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 222 mm |
| Kõrgus | 320 mm |
| Sügavus | 114 mm |
| Kaitse | Liigvoolukaitselüliti |
| Kere materjal | Plast |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Rikkevoolukaitselüliti, IFN 30 mA (standard) |
| CEE pistikupesa 16 A | 4x16A3p230V |
| Toite ühendusvõimalus | 2 kaablit (ringliin) |
| Minikaitselülitite arv | 4 |